7 Aralık 2012 Cuma

20.12.2012 ŞAMPİYONLAR LİGİ KURASI - GALATASARAY'IN RAKİPLERİ

Yer: Nyon (Fransa)
Saat: 12.30
Yayın: uefa.com
Paris St. Germain

Türk takımlarıyla daha önce 8 kere karşılaşan Paris St. Germain'e karşı 3 galibiyetimiz 1 beraberliğimiz ve 4 mağlubiyetimiz bulunuyor. Galatasaray, Paris St. Germain'le daha önce 4 kere karşılaştı. Fransız takımına karşı 2 galibiyet, 2 mağlubiyet alan Galatasaray 5 gol atıp 8 gol yedi

İnternet Adresi

UEFA Sayfası

Transfermarkt İstatistikleri

Schalke 04

Türk takımları Schalke 04'le 4 kere karşılaştı. Schalke'ye karşı herhangi bir galibiyetimiz bulunmazken, 2 mağlubiyet ve 2 beraberliğimiz var. Schalke daha önce Galatasaray ile eşleşmedi. 


İnternet Adresi

UEFA Sayfası

Transfermarkt İstatistikleri
Malaga


İspanyol temsilcisi daha önce herhangi bir Türk takımıyla eşleşmedi.


İnternet Adresi

UEFA Sayfası

Transfermarkt İstatistikleriBorussia Dortmund

Bugüne kadar takımlarımızla 6 kere karşılaşan Borussia Dortmund'a karşı 1 galibiyetimiz, 1 beraberliğimiz ve 4 mağlubiyetimiz var. Galatasaray, Dortmund'u 1999-2000 Uefa Kupası 4. Turunda elemeyi başarmıştı. Galatasaray'ın Dortmund'a karşı 1 galibiyet,1 beraberlik ve 2 yenilgisi var.

İnternet Adresi

UEFA Sayfası

Transfermarkt İstatistikleriJuventus

İtalyan takımıyla takımlarımız bugüne kadar 6 kere karşılaştı. Juventus'a karşı 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyetimiz var. Galatasaray'ın Juventus'a karşı 1 galibiyeti, 2 beraberliği,1 mağlubiyeti var. Galatasaray Juventus'a 6 gol atıp 5 gol yedi.

İnternet Adresi

UEFA Sayfası

Transfermarkt İstatistikleriBayern Münih

Türk takımlarıyla 4 kere karşılaşan Bayern Münih'e karşı 3 mağlubiyetimiz, 1 beraberliğimiz var. Bayern'e karşı Galatasaray'ın 1 beraberliği 2 yenilgisi var. Galatasaray, Bayern'e 1 gol atıp 7 gol yedi. Galatasaray, Avrupa Kupaları tarihinde 6-0'lık skorla en ağır mağlubiyetini 1972 yılında Bayern'den aldı.

İnternet Adresi

UEFA Sayfası

Transfermarkt İstatistikleriBarcelona

Barcelona takımlarımızla 14 kere karşılaştı. Barcelona'ya karşı 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 9 mağlubiyetimiz var. Galatasaray, Barcelona ile 8 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 5 yenilgi aldı. 6 gol atıp 14 gol yedi.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder