30 Temmuz 2015 Perşembe

30 Temmuz 2015, FK Rabotniçki - Trabzonspor Maçı

Maç mı var akşama?
MAÇI DÜŞÜNEN VAR MI?

Kulüp karmakarışık haldeyken, Trabzonspor belki de
tarihinin en konsantrasyondan uzak maçına çıkacak.

FK Rabotniçki - Trabzonspor maçı saat 21.00'de başlayacak ve D- Smart'tan yayınlanacak.

TRABZON'UN AVRUPA KARNESİ

Takımımız, 124. Avrupa maçına çıkacak ve şu ana kadar 48 galibiyetimiz, 31 beraberliğimiz ve 44 mağlubiyetimiz var. Attığımız 161 gole karşılık kalemizde 164 gol görmüşüz.

Dış sahada ise 63. maçına çıkacak Trabzonspor'un 17 galibiyeti, 17 beraberliği ve 28 mağlubiyeti bulunuyor.
Attığımız 65 gole karşılık, yediğimiz 96 gol var.


Hami 23 golle, TS adına Avrupa'da en çok gol atan futbolcu

TRABZON'UN GOLCÜLERİ

Trabzonspor'un goller bulabileceğini umut ettiğimiz bu maç öncesi Avrupa Kupaları'nda Trabzonspor adına gol atan futbolcuları irdeleyelim dedik.

Kulüp adına bugüne kadar 44 Türk futbolcu 114 gol atarken, 21 yabancı futbolcu 43 gol atmış durumda. 4 golü de rakip oyuncular kendi kalesine attı.

Trabzonspor adına Avrupa'da en çok gol atan oyuncu Hami Mandıralı. 23 golü TS formasıyla atan Hami'yi, 1 yıl içinde gösterdiği performansla Trabzonspor adına Avrupa'da en çok gol atan 2. futbolcu konumuna yükselen Paulo Henrique  9 golle takip ediyor. Olcan Adın ve Orhan Çıkrıkçı'nın Trabzonspor tarihinde altışar avrupa golü var. Şu anki kadroda ilk üçü zorlayacak tek isim Shota Arvaladze. Ne yazık ki o da sahada değil. Teknik Direktör Shota'nın 5 Trabzon formalı Avrupa golü var.

Avrupa'da galibiyeti, mağlubiyetinden fazla olan nadir takımlarımızdan olan Trabzonspor, farklı bir galibiyet alırsa, averajını da artıya çevirecek. Kendilerine başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder